Adsorber studzienny MSK 600

Odory emitowane ze studzienek kanalizacyjnych, kanałów, komór najlepiej zneutralizować za pomocą adsorbera studziennego MSK 600. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja ułatwia jego montaż w włazach o średnicy 600 mm. Moduł adsorbera jest zamocowany w sposób umożliwiający jego szybki demontaż w celu wymiany wkładu filtracyjnego. Zastosowanie adsorbera studziennego firmy ASC zapewnia pełną dezodoryzację, jego konstrukcja oraz specjalnie odebrany wkład filtracyjny gwarantuje bezproblemową prace przez lata.

W rodzaj filtra, dobierany jest w zależności od uciążliwości, węgiel aktywny, biofiltr i złoże katalityczne. Wymiana wkładu filtracyjnego może być wykonana samodzielnie lub przez serwis firmy ASC.

   O nas

   Głównym przedmiotem działalności spółki ASC Artur Szczelina jest projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń do usuwania odorów i zanieczyszczeń. W swoim portfolio firma posiada adsorbery, absorbery oraz rozwiązania skruberowe (mokre oczyszczanie gazu). Ponadto firma zajmuje się hermetyzacjami zbiorników oraz odstojników.

    

   Firma ASC specjalizuje się również w renowacjach, uszczelnieniach i naprawach powierzchni betonowych jak i również zbiorników stalowych za pomocą żywic. Nasze żywice mają atest PZH co pozwala na ich zastosowanie w kontakcie z wodą pitną. Dokonujemy reprofilacji bieżni zgarniaczy na oczyszczalniach ścieków. Projektujemy i wykonujemy bieżnie podgrzewane.